Yılmaz Vural’lı Akhisarspor Yükselişe Geçti

Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig takımlarında Ege takımları arasında yer alan Akhisarspor son günler Lig maçlarında atağa geçti. Yılmaz Vural’ın teknik direktör olarak görev yapmaya başladığı zamandan bu güne çok büyük ilerlemeler kaydeden takım puanını yükseltmeye devam ediyor. Son galibiyeti olan Adana Demirspor’u 3-2 yenmesi ile birlikte üst üste 4.galibiyetini aldı.

Yılmaz Vural’dan Akhisar’a Sihirli Dokunuş

Süper Lig’de yaklaşık bir ay önceki puan durumunda Akhisar ile Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor arasında 9 puanlık fark bulunuyordu. Akhisarspor son 6 maçta aldığı 5 galibiyet ile bu aradaki puanı ortadan kaldırdı. Şu an 44 puana sahip olan takım 4.sırada bulunuyor. Pazar günü kendi evinde oynayacağı maçta galip gelerek liderlik konusunda rakiplerini zorlayacak.

Önümüzdeki hafta oynayacakları Erzurumspor ve Altay maçlarında çok büyük hatalar yapmazlarsa avantajlı olacaklarını ifade etti. Son oynanan Adana Demirspor maçının son anlarında heyecanlandığı için tansiyonunun düştüğünü belirten Vural kısa sürede kendine geldiğini ve herhangi bir sağlık sorununun olmadığını söyledi.