Atakaş Hatayspor’da Değişim

Atakaş Hatayspor’da değişim rüzgârları esiyor. Son dakika haberi olarak gelen haber Volkan Demirel ile ilgili oldu. Spor Toto Süper Lig ekiplerinden biri olan Atakaş Hatayspor’da yeni bir isim göreve getirildi. Volkan Demirel Süper Lig’e dönerek, Hatayspor ile anlaşmasını imzaladı.

Volkan Demirel, kaleci pozisyonunda görev almış olan eski milli futbolculardan biridir. Kartalspor’da 2000 yılında profesyonel anlamda futbol kariyerine başlayan Volkan Demirel, Atakaş Hatayspor teknik direktörlük görevine getirildi ve bu son dakika haberi futbol dünyasını sarstı. Bu görev değişimi sürpriz oldu ve spor dünyasından birçok yönetici ve taraftar bu habere olan şaşkınlığını gizleyemedi.

Volkan Demirel’in Yeni Görevi

Volkan Demirel’in yeni görevi, Atakaş Hatayspor teknik adamlığıdır. Hatayspor kulübünün onursal başkanı Lütfü Savaş, Antakya EXPO alanında gazetecilere bu konuda bir açıklama da yaptı. Lütfü Savaş, açıklamasında ligde 6 haftanın bitimi olan zaman sonunda alışmadıkları bir olayla karşı karşıya kaldıklarını belirtti. Serkan Özbalta ile sezon başında anlaştıklarını belirten Lütfü Savaş açıklamasına devam etti.

Atakaş Hatayspor takımının onursal başkanlığını Lütfü Savaş yapmaktadır. Antakya doğumlu olan Lütfü Savaş, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı’dır. Tıp Fakültesi mezunu olan siyasetçi ve doktor kimlikleriyle, başarılı kariyer hayatıyla birlikte Lütfü Savaş, Hatayspor onursal başkanlığını da yapmaktadır. Antakya EXPO meydanında gazetecilere bu konuda Savaş açıklama yapmıştır.

Lütfü Savaş’ın Demirel Röportajı

Lütfü Savaş, Volkan Demirel konusu ile ilgili röportajında şunlara değinmiştir. Sonuç olarak ne kadar topun sizde olduğunu desek de güzel oynadık desek bile maçın sonucu negatif yansımıştır ve 2 gün önce de hoca ile anlaşarak ayrıldık. Hoca bugün istifa ediyor diyerek Lütfü Savaş, sözlerine devam etti. Savaş, bu kötü gidişatı durdurma adına çok sıkı bir şekilde yönetimin çalıştığını vurguladı.

Belli hocalar ile görüşme yaptık ve final kısmında da Volkan Demirel ile el sıkışmış olduk. Volkan Demirel ile el sıkıştığını, anlaşma yapıldığını belirten Lütfü Savaş, sözlerine şöyle devam etti. Serkan Özbalta ile ayrıldıktan sonra da Volkan hoca ile resmi imzayı atacağız diye sözlerini noktalayan Savaş, açıklamasını bu şekilde gazetecilere yapmış oldu.

Comments are closed.