AKHİSARSPOR’UN 3 PUANA İHTİYACI VAR

Süper Toto 1. Lig’in 26. haftasında Akhisarspor deplasmanda, başka bir sahada maça çıkacak ve 3 puan için maçın sonuna kadar ter dökecek. Akhisarspor’un küme düşme tehlikesi var ve artık çıktığı her maçı kazanmak zorunda.

AKHİSARSPOR İÇİN ZORLU 90 DAKİKA

Süper Toto 1. Lig’in 26. Haftasında bugün, 13 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da Akhisarspor ekibi deplasmanda Beypiliç Boluspor’un konuğu olacak. Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Akhisarspor ekibi deplasman kafilesi ile beraber bolu’ya çoktan geçti.

Misafir takım Akhisarspor ekibi istediği performansı ve formu maçlarda gösteremediği için şu anda Süper Toto 1. Lig’den düşme tehlikesi yaşıyor. Son olarak 22 puanda olan Akhisarspor’un maç sonuçları ve aldığı oranlar çok parlak değil.

Yeşil siyahlı ekip düşme hattında yer alırken son oynadığı 6 maçta sadece 1 ke z galibiyet yüzü gördü. Ayrıca deplasmanda oynadığı son 3 maçı da kaybeden Akhisarspor ekibinin deplasman gücü ve performansı da oldukça düşük.

Misafir takım olan Akhisarspor’un teknik direktörü Fırat Gül geçen sezon Beypiliç Boluspor ile çalışıyordu. Yine geçen sezon Boluspor’u düşme hattından kurtaran Fırat Gül’ün aynı performansı yeni takımı Akhisarspor içinde yapacağına yönetimin inancı tam.

Akhisarspor ekibinin maçı kazanmaktan başka çaresi yok. Maçı kazanarak 3 puanı kendi hanelerine yazmak istiyorlar. Rakip takım Boluspor’da düşme tehlikesinin hemen üstünde yer alıyor. Akhisarspor’un hedefi de o sıraya ulaşıp en azından önündeki maçlara daha az stresli çıkarak sadece iyi oyuna odaklanmak.

Maç sonucu Akhisarspor için çok önemli takımımız umarım başarılı olup, 3 puanı alarak evine dönecektir. Başarılar Akigolar!

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper Toto 1. Lig’in 26. Haftasında bugün, 13 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da Beypiliç Boluspor ve Akhisarspor maçı oynanacak. Karşılaşma Beypiliç Boluspor’un ev sahiplğinde Bolu Atatürk Stadı’nda başlayacak.

Maçın hakemi Hakan Ceylan olacak ve Hakan Ceylan 90 dakikalık heyecanlı ve her iki takım için de küme düşme tehlikesinin olduğu bir maç olduğu için çok daha fazla önemli. İşte Hakan Ceylan bu önemli maçın başlama düdüğünü çalacak ve 90 dakika boyunca takımlar sahada kıyasıya bir mücadele örneği gösterecekler.