AKHİSARSPOR’DA ŞOK YAŞANDI / CEM KAVÇAK İSTİFASINI DUYURDU

Akhisarspor Teknik Direktörü Cem Kavçak, yaptığı basın açıklaması ile istifasını duyurarak TFF 1. Lig’de mücadele veren Akhisarspor ekibini yalnız başına bıraktı. Cem Kavçak, Akhisar Belediyespor Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Sezon başından bu yana takımın başında 12 maçta 3 galibiyet, 4 beraberlik ve 5 mağlubiyet elde eden Kavçak: “Öncelikle sezon başında teklif geldiğinde maddi manevi beklenti içerisine girmeden takımın başına geçtim. Tabii ki bu görevi kabul etmemdeki en büyük neden hayatımın en önemli değerlerin başından gelen Akhisarspor sevdası olmuştur. Sezon başında elimizdeki imkanlarla iyi bir takım oluşturmaya çalıştık ve iyi yolda da ilerledik. İyi işler de yaptığımıza inanıyorum.

Takımımız her hafta üzerine koyarak ilerliyordu. Tabii ki bunların öncesinde hazırlık maçları yapmadan ve kamp dönemi yaşamadan sezona başladık. Oynadığımız oyun her hafta üzerine koyarak gelişti ve bizlere umut verdi. Ama gelinen son noktada son 3 haftada alınan kötü sonuçlar bizi bu kararı almaya itti. Bugün itibari ile Akhisarspor teknik direktörlük görevimden ayrılmış bulunuyorum.

Bugüne kadar bize destek olanlara çok teşekkür ediyorum” ifadelerini dile getirerek Akhisarspor’a veda etti. Yeşil-Siyahlı ekip Cem Kavçak’ın istifası üzerine yeni Teknik Direktörü arayışları içerisine girdi.

YENİ DİREKTÖR ARAYAN AKHİSARSPOR’DA MESUT DİLSÖZ RÜZGARI ESİYOR

TFF 1’inci Lig’de Akhisarspor’da, üst üste alınan 3 mağlubiyet ile tehlike çanları çalarken Evren Özbey yönetimi ile aralarında sorunlar geçen Akhisar Teknik Direktörü cem Kavçak istifa etti. Yeni Teknik Direktör arayışında olan Akhisarspor ekibinin adaylar listesinde Mesut Dilsöz’ün bulunduğu belirtildi.

YEŞİL-SİYAHLI KADİR KELEŞ “EN İYİ MÜCADELEYİ GÖSTERMEYE ÇALIŞIYORUZ” DEDİ

Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde, Akhisarsporluların gerçekleştirdiği, haftanın ilk antrenmanı öncesinde yıldız futbolcu Kadir Keleş basın mensuplarına konuştu. Adanaspor ile mücadele edecekleri maçın rakip takımda meydana gelen Covid-19 virüsü vakaları yüzünden ertelenmesi için açıklamada bulunan Akhisarsporlu Keleş:

“Adanaspor maçının ertelenmesiyle arka arkaya İzmir ekileriyle mücadele edeceğiz. Son haftalarda şansızlığın da etkisi ile 3 maçı kaybettik. Buna dur demek için Altınordu ve Altay maçlarından en az 4 puan alarak kendimizi ispat etmek istiyoruz. Şartları herkes biliyor.

Kadroda kalan tecrübeli ve genç arkadaşlarla sahaya çıkıyoruz. Biz oyuncular olarak saha çıkarak en iyi mücadeleyi göstermeye çabalıyoruz” ifadelerini kullandı.

Comments are closed.