Akhisarspor’a Belediye Başkanı Besim Dutlulu’dan Moral Ziyareti

Türkiye Futbol Federasyonu 1.1Lig takımlarından Akhisarspor bu Pazar günü Osmanlıspor’u konuk edecek. Bu maçı alması ile birlikte üç hafta üst üste galibiyet elde etmiş olacak olan Akhisarspor’u belediye Başkanı Besim Dutlulu ziyaret etti. Dutlulu’nun ziyareti takım için büyük bir moral oldu.

Süper Lig’de yaşanan büyük yarışta var olduğunu son haftalarda almış olduğu puanlarla ortaya koyan Akhisarspor Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde antrenmanlarına devam etti. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu takımın antrenmanlarını izlemek üzere tesislere geldi. Besim Dutlulu kulüp başkanı Fatih Karabulut ile birlikte takımın yapmış olduğu çalışmaları izledi.

Belediye Başkanı Besim Dutlulu’dan Oyunculara Moral

Akhisarspor takımının Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde yaptığı çalışmaları izleyen Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu takın yeniden Süper Lig’e döneceği konusunda şüphesinin olmadığını söyledi.  Oyuncularla ve teknik direktör Yılmaz Vural ile bir araya gelen Dutlulu takımın başarıya ulaşması konusundaki inancını dile getirdi. Yılmaz Vural’ın başa geçmesi ile takım çıktığı 4 maçtan 3’ünü kazanması büyük bir başarı olarak değerlendirildi. Sezonun bitmesine 9 hafta kala 38 puanı buluna Akhisarspor genel averajla Play-Off hattının gerisinde bulunuyor.