AKHİSARSPOR SEZONUN İKİNCİ YARISINI AÇIYOR

TFF 2. Lig’ de Beyaz grupta mücadele eden yeşil siyahlı takım Akhisarspor takım sezonun ilk yarısında ki performansı ile 21 puan toplaya bilen takım ligi ‘ de 13. Sırada tamamlaya bildiler.

Akhisarspor sezonun ilk yarısında tff 2. Lig’ de çıktıları 17 lig karşılaşmasında sahadan 6 galibiyet, 3 beraberlik ve 8 mağlubiyet alan takım rakip filelere ise 20 gol bıraka bilirken, kendi kalesinde ise 24 gole engel olamamışlardı.

TFF 2. Lig’ de Beyaz grupta sezonun ilk yarısında düşme hattının sadece 3 puan kadar üzerinde tamamlayan bilen yeşil siyahlı takım Akhisarspor sezonun ikinci yarısında daha iyi bir performans sergileyerek lig de kalmak istiyorlar.

Sezonun ilk yarısını geride bırakan Akhisarspor ikinci yarının ilk maçı hazırlıklarına çok dan başladılar bile.

Akhisarspor sezonun ikinci yarısını ise 16 Ocak’ ta kendi sahasında konuk edecekleri aynı puanda yer aldıkları rakibi Zonguldak Kömürspor ile açacaklar.

AKHİSARSPOR‘DA HEDEF 3 PUAN

akhisarspor

TFF 2. Lig’ de Beyaz grupta sezonun ikinci yarısının ilk maçında Spor Toto Akhisar Belediye Stadın’ da 16 Ocak’ ta Z. Kömürspor ile karşı karşıya gelecekler.

Sezonun ilk yarısını erken kapatan yeşil siyahlı takım Akhisarspor erken başladıkları hazırlık kampına iyi bir çalışma periyodu ile geride bıraktılar.

Yeşil siyahlı takım Akhisarspor sezonun ikinci yarısında ki mücadeleleri ile TFF 2. Lig’ de kalmak isteyen takım ilk önce kendi sahasında Z. Kömürspor’ u mağlup etmeleri gerekiyor.

İki takım arasında oynana sezonun ilk maçında karşı karlıya gelen iki takımdan konuk ekip yeşil siyahlı takım Akhisarspor 80’ dakikada Bertuğ Bayar ‘ ın tek golü ile sahadan 1 – 0’ lık skor ile galip olarak ayrılan taraf olmuşlardı.

Rakibini bu kez Akhisar’ da mağlup ederek 3 puanı almak isteyen hazırlıklarını da tamamladı.

AKHİSARSPOR‘UN SON 5 MAÇLIK SERİSİ KÖTÜ

Yeşil siyahlı takım Akhisarspor TFF 2. Lig’ de son 5 haftadaki performansı ile puan kayıpları yaşayan takım son 5 lig maçında 2 mağlubiyet, 2 beraberlik ve 1galibiyet ala bilen takım 5 puan toplaya bildiler.

Sezonun ilk yarısının son maçında ise Amed Sportif  deplasmanında golsüz 0 – 0 beraberlik ile biten karşılaşama sonunda 1 puan alarak sezonun ilk yarısını da kapatmışlardı.

Z. KOMÜRSPOR MAÇI ÖNCESİ TAKIM VE YÖNETİCİLER BİR ARADA

TFF 2. Lig’ de Beyaz grupta sezonun ikinci yarısının ilk maçında Akhisar’da oynana olan Zonguldak Kömürspor maçı öncesi moral ve birlikteliği pekiştirmek için Futbolcular ve yöneticiler bir arada kahvaltı da buluştular.

Oyuncular teknik kadro ve yönetimin bir araya geldiği kahvaltı da oyunculara moral ve birlik ve beraberlik adına bir araya gelerek maç öncesinde moral verildi.