AKHİSARSPOR KÜME DÜŞMEK İSTEMİYOR

Süper Toto birinci Lig’in 30. haftasında Akhisarspor takımı deplasmanda Adanaspor ile karşı karşıya gelecek. Spor Toto birincilik tem 25 puanla 16. sırada yer alan Akhisarspor takımı alt sıralardan uzaklaşmak için Adanaspor karşısında kesin bir galibiyet arayacak. Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Akhisarspor takımı deplasmanda Adanaspor karşısında galibiyet elde etmek istiyor.

Sondan üçüncü olan Akhisarspor takımı Adanaspor karşısında oynayacağı maçı kazanarak alt sıralardan uzaklaşmanın peşinde. Yeşil siyahlı Akhisarspor takımı oynadığı son üç maçta mağlup olarak sahadan ayrıldı. Üç maçında hiçbir şekilde puan kazanamayan Akhisarspor takımı galibiyet hasretine Adanaspor karşısında son vermek istiyor.

Maç bugün, 14 Nisan Çarşamba günü saat 16:00’da başlayacak. Karşılaşmanın hakemlik görevini Kutluhan Bilgiç üstlenecek. Maç Adanaspor neye sahipliğinde yeni adını Stadı’nda oynanacak ve maçı canlı olarak kendi saatinde TRT spor üzerinden izleyebilirsiniz.

AKHİSARSPOR’UN HEDEFİ 3 PUAN

Süper Toto birinci Lig’in 30. haftasında Akhisarspor takımı haftaya 25 puanla 16. sırada girdi. Haftayı galibiyetle ve üç puanla kapatmak isteyen Akhisarspor takımı deplasmanda oynayacağı Adanaspor maçı için tüm hazırlıklarını tamamladı.

Akhisarspor takımı düşme hattında yer alıyor. Sondan üçüncü olan Akhisarspor takımı Adanaspor karşısında oynayacağı maçı kazanarak alt sıralardan uzaklaşmanın peşinde. Yeşil siyahlı Akhisarspor takımı oynadığı son üç maçta mağlup olarak sahadan ayrıldı. Üç maçında hiçbir şekilde puan kazanamayan Akhisarspor takımı galibiyet hasretine Adanaspor karşısında son vermek istiyor.

Tüm hazırlıklarını tamamlayan Akhisarspor takımın son hazırlıklarını da Adanaspor’un Stadı’nda tamamlayacak. Deplasman maçı için Adana’ya geçen Akhisarspor takımı bu maçı kazanarak evine galibiyetle dönmek istiyor. Üç puan için sahada ter dökecek olan Akhisarspor takıma 90 dakikanın her saniyesinde sahada performansını sergileyecek.

Süper toto birinci ligin ilk yarısında Akhisarspor evsahipliğinde oynanan karşılaşmayı Adanaspor 1-0 kazanmıştı. Akhisarspor takımı o karşılaşmanın rövanşını almak için deplasmanda rakibini mağlup etmek istiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Spor Toto birinci Lig’in 30. haftasında Akhisarspor deplasmanda Adanaspor ile karşı karşıya gelecek. Maç bugün, 14 Nisan Çarşamba günü saat 16:00’da başlayacak. Karşılaşmanın hakemlik görevini Kutluhan Bilgiç üstlenecek. Maç Adanaspor neye sahipliğinde yeni adını Stadı’nda oynanacak ve maçı canlı olarak kendi saatinde TRT spor üzerinden izleyebilirsiniz.