AKHİSARSPOR DÜZLÜĞE ÇIKAMADI

Spor Toto 1.Lig kapsamında 23.hafta mücadelesinde Akhisarspor evinde misafir etmiş olduğu İstanbulspor’a 1-0 yenik oldu ve düşme potasından çıkmayı başaramadı. İstanbulspor’a galibiyeti getiren golü Eslem Öztürk atarken misafir takım 43 puanla 3.sırada yer aldı.

Spor Toto 1.Lig 23.hafta maçında İstanbulspor deplasmanda Akhisarspor’u 1-0 yenik etti ve Lig’in zirvesindeki takımları yakından takibini sürdürdü. İstanbulspor’a galibiyeti getiren golü Eslem Öztürk atarken ev sahibi ekip üst üste 4. yenilgisini aldı ve düşme hattında kaldı.

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig kapsamında oynanan 23. hafta mücadelesinde Akhisarspor, sahasında yüz yüze geldiği İstanbulspor’a 1-0’lık skorla yenik oldu. Maçın peşinden oldukça mutsuz olduğu gözlemlenen Akhisarspor Teknik Sorumlusu Mesut Dilsöz birtakım açıklamalarda bulundu.

DİLSÖZ’ÜN AÇIKLAMALARI

Maçı kaybettikleri için fazlaca mutsuz bulunduğunu, Oyuncularının bunu asla hak etmediklerini, Çok iyi ekip savunması yaptıklarını, Bunun neticesinde ancak gol pozisyonu sağlanan bir orta bulunduğunu onun haricinde pozisyon vermediklerini, İstanbulspor’un fazlaca kuvvetli bir ekip bulunduğunu, Oyuncuların tüm karakterlerini ortaya koyduklarını, fazlaca iyi savaşım ettiklerini.

Maçtan ilkin konuşulan derhal her şeyi yaptıklarını ama futbolda o 3 direğin arasına top atılmadığı vakit maalesef olmadığını, Yakaladıkları pozisyonları değerlendirmeleri gerektiğini, Futbolun adaletinin olmadığını ve Çok mutsuz bulunduğunu belirtti.

HAKEM HATALARI FAZLA

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig kapsamında oynanan 23. hafta mücadelesinde Akhisarspor, sahasında yüz yüze geldiği İstanbulspor’a 1-0’lık skorla yenik oldu.

Maçın peşinden oldukça mutsuz olduğu gözlemlenen Akhisarspor Teknik Sorumlusu Mesut Dilsöz netice açısından asla adil bir konum olmadığını, 2. yarıda kalecinin sakatlandığı pozisyonda izleyenler yüzde yüz penaltı fikrinde olduklarını, İlk yarıda da ele çarpan bir top bulunduğunu ve Hocaya sormuş oyuncuların ayağında geldi yanıtını aldığını, kendilerine verilen penaltılarda asla oradan buradan geldi olmadığını ve doğrudan penaltı sonucu verildiğini, hakemlerin de birazcık daha adil olması gerektiğini, Hatasız maçlar yönetmeleri gerektiğini, Bu maçların telafisinin hiç olmadığını, Oynadıkları bu maçların dirimsel maçlar bulunduğunu belirtti.

Spor Toto 1.Lig kapsamında 23.hafta mücadelesinde Akhisarspor evinde misafir etmiş olduğu İstanbulspor’a 1-0 yenik oldu ve düşme potasından çıkmayı başaramadı.