Akhisarspor Bir gün Mutlaka Hak Ettiği Yere Gelecek

Yılmaz Vural

Akhisarspor’un başına geçen efsane teknik direktör Yılmaz Vural son günlerde yaşadıkları talihsiz yenilgilerle ilgili açıklamalarda bulundu. Vural asla ümitsiz olmadığını ve takımı sonunda hak ettiği yere taşıyacaklarını ifade etti. Akhisarspor takımını çok sevdiğini ve çok iyi tanıdığını belirten tecrübeli teknik adam oyuncularının birçoğunun yaşının 30 üzeri olmasının olumsuz bir durum olmadığını söyledi. Bu konuda kimsenin tereddüdü olmasın diye sözlerine ekledi.

Son oynadıkları Altınordu maçındaki yenilgileri hakkında da açıklamada bulunan Vural, takımın başına geçeli çok kısa bir süre olduğunu ve bu kısa sürede çok büyük başarı elde etmenin biraz hayal alacağını ifade etti.

Çok Çalışarak Başarıya Ulaşacağız

Yılmaz Vural Altınordu maçında bireysel pek çok hatalarının olduğunu ve bu hatalardan dolayı üzgün olduklarını belirti. Vural Akhisarspor takımının iyi yerlere gelmesi için hep birlikte çok çalışacaklarını söyledi. Önlerinden 14 haftanın bulunduğunu ve bu zaman diliminde aradaki puan farkının azalacağını belirtti. Teknik adam başarıya ulaşacaklarını ifade eden Vural sözlerini hepimiz çabalayacağız ve inanacağız şeklinde tamamladı.