AKHİSAR’IN HEDEFİ 29 PUAN

Süper toto birinci Lig’in 32. haftasında Akhisarspor takımı kendi evinde, kendi sahasında İzmir temsilcilerinden birisi olan altı ile karşı karşıya gelecek. Maçı bu akşam, 25 Nisan Pazar akşamı saat 20:30’da başlayacak. Akhisarspor bu maça düşme korkusu ile çıkacak. Süper Toto birinci Lig’de düşme hattında yer alan Akhisarspor takımı Altay ile karşılaşacağı maçı kazanarak puanını yükseltmek istiyor.

AKHİSARSPOR KAZANMAK İSTİYOR İSTİYOR

Ege derbisinde karşı karşıya gelecek olan Akhisarspor ve Altay maçı bu akşam oynanacak. Akhisarspor takımı Menemenspor’un beş puan gerisinde yer alıyor. Ankaraspor ile arasında da üç puan fark var. 26 puanla 16. sırada yer alan Akhisarspor takımı bu maçı kazanmak durumunda. Son haftalar iyi değerlendirmek durumunda olan Akhisarspor takımı galibiyet için sahaya çıkacak.

Kendi evinde oynanacak olan maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Akhisarspor takımı galibiyet için sahaya çıkacak. Akhisarspor’un rakibi Altay 57 puanla dördüncü sırada yer alıyor. Zorlu ve dişli bir rakiple karşı karşıya olan Akhisarspor takımı galibiyet için sahada tüm performansını sergileyecek.

Süper toto birinci ligde kalmak isteyen Akhisarspor takımı son haftalara iyi değerlendirmek istiyor. Ev sahibi takım Akhisarspor son olarak Altınordu ile karşı karşıya geldi. Geçen hafta oynadığım maçta eşitlik bozulmadan sağdan ayrılan Akhisarspor takıma bir puan alarak maçı tamamladı. Bu akşam Altay ile karşı karşıya gelecek olan Akhisarspor takımı sonraki hafta Giresunspor son haftada Ümraniye ile karşı karşıya gelecek. Son üç maçına çıkacak olan Akhisarspor takımı son üç haftayı galibiyetle tamamlamak istiyor.

Tüm hazırlıkları tamamladın Akhisarspor takımı kesin bir galibiyet arayacak.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 32. haftasında Akhisarspor takımı İzmir temsilcilerinden birisi olan altı ile karşı karşıya gelecek. Ege derbisinde kozlarını paylaşacak olan Akhisarspor takımı ve Altay bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Akhisarspor takımı ev sahibi olmanın avantajını kullanmak ve maçı kazanarak üç puanı elde etmek istiyor. Süper Toto birinci ligde 26 puanla 16. sırada yer alan Akhisarspor takımı maçı kazanarak 29 puan ulaşmak istiyor.

Maç bu akşam, 25 Nisan Pazar akşamı saat 20:30’da başlayacak. Karşılaşma Spor Toto Akhisar Stadyumu’nda oynanacak ve maçın hakemi Burak Şeker olacak.