Akhisarspor’da Karabulut’un İsyanı

Akhisarspor

Akhisarspor’da Karabulut’un İsyanı

TFF 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor kulüp başkanı Fatih Karabulut görevinden istifa ettikten sonra çeşitli açıklamalarda bulundu. Fatih Karabulut oyuncuların antrenmanda boykot yapmalarını eleştirdi.

Kulübün 1 maaş borcu olduğunu ve buna rağmen oyuncuların boykot yaptıklarını ancak onlara 6 milyon TL pirim ödemesi yaptıklarını ifade etti. Karabulut yaptığı açıklamada kalsaydım büyük bir temizlik gerekiyordu ifadelerini kullandı.

Akhisar’da Kongre Tarihi Kesinleşti

Geçen sezonda Süper Lig hedefine ulaşamayan Akhisarspor takımında birçok oyuncunun takımdan ayrılması ile sezon büyük sıkıntılarla başladı. Kulüp başkanı Fatih Karabulut’un görevinden istifa etmesinin ardında yeni yönetim için kongre tarihi belirlendi.

8 Ekim 2020 Perşembe günü kongrenin ilk toplantısının yapılması kararlaştı. Bu toplantıda yeterli katılım olmaması halinde 16 Ekim 2020 Cuma günün yeniden kongre için toplanılmasına karar verildi.

Fatih Karabulut yeniden aday olmayacağını açıklarken kulübün başına getirilen Evren Özbey’in listesini oluşturarak başkanlık için aday olacağı bildirildi.

Güncel Yazılar