AKHİSARSPOR EVİNDE 3 PUAN PEŞİNDE

TFF 1. Lig’in 23. haftasında Akhisarspor kendi evinde, kendi sahasında İstanbulspor’u ağırlayacak. Akhisarspor kendi sahasında, Spor Toto Akhisar Stadyumu’nda ağırlayacağı rakibini yenmek istiyor. Maç bugün, 24 Şubat çarşamba günü saat 19.00’da başlayacak.

Maçın hakemi ise kadir Sağlam olacak. Kadir Sağlam’ın yardımcılıklarını ise; Oğuz Terzi, Ömer Tevfik Özkoç ve Onur Bingöl üstlenecek. Maç için her iki takımda son hazırlıklarını tamamladı ve kozlar akşam 19.00’da yarışacak. Karşılaşmayı canlı olarak kendi saatinde, 19.00’da TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz.

90 dakika boyunca sahada kazanmak için ter dökecek olan Manisa takımı Akhisarspor ekibi taraftarlarına düşme ile karşı karşıya getirecek bir sonuç yerine galibiyeti armağan etmek istiyorlar. Akigolar maça hazırlar ve akşam sahalarında galibiyet için yarışacaklar.

AKHİSARSPOR DÜŞME TEHLİKESİNDE

Manisa takımı Akhisarspor son 3 haftada oynadığı hiçbir maçı yenemediği için 19 puanla 16. sırada yer alıyor. Düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Akhisarspor ekibi bu maçı kazanmak için sahaya çıkacaklar. rakipleri İstanbulspor TFF 1. Lig’de 4. sırada yer alıyor. Akhisarspor’da kendi gibi son 3 maçını kaybeden İstanbulspor rakibinin karşısında bir avantaj yakalamak istiyor.

Ev sahibi takım Akhisarspor resmi twitter hesaplarından maç için son yapılan hazırlıkları paylaştılar. Maça hazırlanan ve sahaya kazanmak için çıkacak olan ekip 3 puanı kendi hanelerine yazdırarak düşme tehlikesinde, hattından uzaklaşmak istiyorlar.

Riskli bölgede dolanan Manisa takımIı Akigolar Akhisarspor bugün, 24 Şubat Çarşamba günü kendi evlerinde, kendi sahalarında rakiplerini yenmek için sahaya çıkacaklar. 90 dakika boyunca sahada kazanmak için ter dökecek olan Akhisarspor ekibi taraftarlarına düşme ile karşı karşıya getirecek bir sonuç yerine galibiyeti armağan etmek istiyorlar.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

TFF 1. Lig’in 23. haftasında Akhisarspor kendi evinde, kendi sahasında İstanbulspor‘u ağırlayacak. Akhisarspor kendi sahasında, Spor Toto Akhisar Stadyumu’nda ağırlayacağı rakibini yenmek istiyor. Maç bugün, 24 Şubat çarşamba günü saat 19.00’da başlayacak.

Maçın hakemi ise kadir Sağlam olacak. Kadir Sağlam’ın yardımcılıklarını ise; Oğuz Terzi, Ömer Tevfik Özkoç ve Onur Bingöl üstlenecek. Maç için her iki takımda son hazırlıklarını tamamladı ve kozlar akşam 19.00’da yarışacak.

Karşılaşmayı canlı olarak kendi saatinde, 19.00’da TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz.