Akhisarspor Bir Süre Beklemede

Akhisarspor

TFF 1.Lig ekiplerinden Akhisarspor Başkanı Fatih Karabulut bir süre beklemede olacaklarını ve bulunacakları lige göre takımlarını kuracaklarını ifade etti. Karabulut, takımdan sözleşmeleri biten Muhammed Reis ve Ergin ile Erhan’ın ayrıldığını söyledi.

Transferler konusuna açıklama yapan Fatih Karabulut gitmek isteyenler için kapılarının açık olduğunu ama oyuncuların burada mutlu olduklarını belirtti. Karabulut, iç transfer konusunda sıkıntılarının olmadığını da söyledi.

Lig’e Göre Dış Transfer Yapılacak

Süper Lig’e ulaşma hayalinde olan Akhisarspor TFF tarafından alınacak karara göre yol haritası çizmeye karar verdi. Transferler konusunda açıklamada bulunan kulüp başkanı Fatih Karabulut dış transferleri yaparken TFF’nin kararına göre yer alacağımız lige göre bir çalışma yapacağız dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun kararını bir an önce açıklamasını beklediklerini ifade eden Karabulut korona virüs sebebiyle küme düşmeme makul karşılanıyorsa üst lige çıkma konusunun da makul karşılanması gerekir dedi.

Üst lige çıkmayı bekleyen takımların köklü kulüpler olduğunu ve TFF’nin bu haklı taleplerine sırt çevirmeyeceğini düşündüklerini ifade eden Başkan Karabulut sonucu beklediklerini ekledi. Akhisar’ın transfer yasağı bulunuyor. Kulüp bu transfer yasağını sezon başlamadan kaldırmayı düşünüyor.

Güncel Yazılar

Comments are closed.