Akhisar Belediye Spor Sahasında Mağlup Oldu


TFF 2. Lig’in 2. Haftasında Akhisar Belediye Spor, 13 Eylül Pazartesi günü kendi sahasında Bucaspor 1928’i konuk etti. Akhisar Belediye Stadı’nda oynanan iki takım arasındaki bu mücadeleyi 2 – 0’lık skor ile Bucaspor 1928 oldu. Konuk takım Bucaspor 1928’e galibiyeti ve 3 puanı getiren golleri Hüseyin Seyhan ve Yusuf Yıldırım kaydetti.


Öte yandan iki takım arasındaki bu mücadelede ev sahibi Akhisarspor, rakibi Bucaspor 1928 karşısında Göksu Mutlu, Furkan Korkut, Mert Özyıldırım, Bertuğ Bayar, Yusuf Cihat Çelik, Boral Yılmaz, Semih Görer, Halil Yeral, Kemal Cingirt, Recep Kutun ve Mert Efe Çölbeyi 11’i ile maça başladı. Öte yandan konuk takım Bucaspor 1928 ise rakibi Akhisar Belediye Spor karşısında Mustafa Hüseyin Seyhan, Onur Özcan, Berke Bıyık, Osman Işıklı, Tunç Murat Behram, Gökhan Köseoğlu, Şener Özcan, Alper Kadir Duruk, Ahmet Aktaş, Saruhan Fındıkçı ve Mehmet Fuat Gölbaşı 11’i ile sahaya çıktı.


Mücadelede Atılan Goller


TFF 2. Lig’in 2. Haftasında oynanan mücadelenin ilk yarısında her iki takımdan da gol sesi çıkmadı. Böylece ilk 45 dakika golsüz eşitlik ile 0 – 0 berabere sona erdi. Maçın 72. Dakikasında konuk takım Bucaspor 1928, Hüseyin Seyhan’ın attığı gol ile karşılaşmada 1 – 0’lık skor ile öne geçen taraf oldu.
Maçın uzatma anlarında 90+2. Dakikasında konuk takım Bucaspor 1928, bu kez Yusuf Yıldırım attığı gol ile karşılaşmada skoru 2 – 0 yaptı. Mücadelenin kalan dakikalarında başka gol olmayınca ev sahibi Akhisar Belediye Spor, kendi sahasında konuk ettiği rakibi Bucaspor 1928’e 2 – 0 mağlup oldu.


Karşılaşmanın Detayları


TFF 2. Lig’in 2. Haftasında oynanan karşılaşmada ev sahibi Akhisarspor’da Göksu Mutlu; konuk takım Bucaspor 1928’de ise Osman Işıklı, Mehmet Fuat Gölbaşı ve Onur Özcan maçın hakemi tarafından sarı kart gören futbolcular oldular.


Ayrıca ev sahibi Akhisarspor’da Cengiz Demir, Yavuz Özbakan ve Serkan Sefil; konuk takım Bucaspor 1928’de ise Cuma Menize, Yusuf Yıldırım, Metin Yüksel, Enes Alıç ve Doğan Çamlı oyuna mücadelenin ikinci yarısında dahil olan futbolcular oldular.

Comments are closed.