AKHİSAR 7 MAYIS’TA SON MAÇINA ÇIKACAK

Süper toto birinci Lig’in 34. ve son haftasında Akhisarspor takımı kendi evinde, kendi sahasında Ümraniyespor ile karşı karşıya gelecek. Akhisarspor’un her ne kadar geçen hafta küme düşmesi kesinleşmiş olsa da bu maçı kazanmak istiyor. Maç bu akşam, 7 Mayıs Cuma akşamı saat 20:30’da oynanacak. Karşılaşmanın hakemi Furkan Aksuoğlu olacak. Maçı canlı olarak TRT Spor üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.

AKHİSARSPOR LİGE VEDA EDİYOR

Ev sahibi takım Akhisarspor geçen hafta süper toto birinci Lig’in 33. haftasında Giresunspor ile karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında istediği performansı sergilemiyorsun Akhisarspor maçı kaybedince SüperToto birinci lige veda etti.

Son maçına çıkacak olan Akhisarspor gelecek sezon ikinci ligde performansını devam ettirecek. . Akigo Akhisarspor galibiyetle Süper Toto 1. Lige veda etmek için bu akşam, 7 Mayıs Cuma akşamı saat 20:30’da sahaya çıkacak.

Bu akşam, 7 Mayıs Cuma akşamı saat 20:30’da bereket sigorta Ümraniyespor ile karşı karşıya gelecek olan Akhisarspor lige veda ederken galibiyetle veda etmek istiyor. Akhisarspor takımı 29 puanla Süper toto birincilikte 16. sırada yer alıyor. Süper toto birinci Lig’de ilk olarak Eskişehirspor veda etmişti. Ardından Ankaraspor veda ederken üçüncü veda eden takımı ise Akhisarspor oldu.

İstediği performans ve istediği başarıyı sezon boyunca gösteremeyen Akhisarspor takımı gelecek sezon için şimdiden çalışmalarına başlayacak. Gelecek sezon da iyi bir performans sergileyerek tekrar birinci lige yükselmek isteyen Akhisarspor ardından da eskisi gibi süper Lig’de performansını devam ettirmek istiyor.

Tüm oyuncular ve teknik ekip Ümraniyespor karşısında en iyi performanslarını sergileyerek maçı kazanmak istiyorlar. Akigo Akhisarspor galibiyetle Süper Toto 1. Lige veda etmek için bu akşam, 7 Mayıs Cuma akşamı saat 20:30’da sahaya çıkacak.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 34. ve son haftasında Akhisarspor kendi evinde, kendi sahasında, Spor Toto Akhisar Stadı’nda bereket sigorta Ümraniyespor ile karşı karşıya gelecek. Maç bu akşam, 7 Mayıs Cuma akşamı saat 20:30’da oynanacak. Karşılaşmanın hakemi Furkan Aksuoğlu olacak. Maçı canlı olarak TRT Spor üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.